Купуй українське
  • 22 August 2019

Купуй українське

Нещодавно в Україні на ринку програмного забезпечення з’явився новий суто український продукт «ВАS Бухгалтерія». Розробники програми створили досконалий інструмент для роботи будь-якого підприємства. Податковий та бухгалтерський облік, звітність налаштовані згідно вимог П(С)БО та Податкового кодексу України. «ВАS Бухгалтерія» - це наступна сходинка, на яку варто піднятись, після «Бухгалтерії для України», щоб максимально автоматизувати облікові процеси вашого підприємства. Перехід на цю програму з версій конфігурації «Бухгалтерія для України» здійснюється за допомогою оновлення, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).
"BAS Бухгалтерія" є таким самим інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки і реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі звітності. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, гнучке налаштування звітності, актуальні дані для керівника, ефективна підтримка користувачів у поєднанні з високим комфортом роботи – лише деякі ключові особливості програми "BAS Бухгалтерія", яка є розвитком популярного рішення "Бухгалтерія для України".
Програмні продукти на основі прикладного рішення "Бухгалтерія для України" залишаються. У редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" будуть підтримуватися зміни в поточному законодавстві, проте її подальший розвиток не планується. Технічну підтримку редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" планується здійснювати до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовно до кінця квітня 2021 року).
Який же висновок з цього можна зробити? «ВАS Бухгалтерія» - це автомобіль, на який ви пересідаєте з велосипеда. Це автоматизація з метою полегшити облікові процеси, здійснювати контроль на підприємстві та реальна можливість стрімкого розвитку та оперативного вирішення проблем. А що ж стосується «Бухгалтерії для України», як би ви не вдосконалювали велосипед – автомобілем він не стане.

Back to the list