• 12 August 2019

Управлінська програма «Управління невеликою фірмою для України» (УНФ)

«УНФ – погана програма».  «УНФ – гарна програма».
Ці ствердження відносні, я б, навіть, сказала – дуже далекі від істини, а істина, як всім відомо, лежить десь по середині. Тож, що це за програма?
Уявіть собі ситуацію: ви прийшли в магазин, хочете спробувати якусь нову ягоду і питаєте у продавця, чи смачні ці фейхоа? На що він відповість: «Звичайно смачні і корисні». А поруч з вами стоїть такий самий покупець як ви і говорить: «Та ні, вони якісь дивні.». І в даному випадку вам доводиться робити свій вибір, покладатися на власний розсуд.  
Перш за все УНФ – це управлінська програма. А управлінський облік так само важливий як бухгалтерський та податковий. Найпершими користувачами цієї програми є керівники та власники підприємства. Саме вони планують розвиток підприємства, ставлять задачі перед менеджерами компанії, а потім отримують і аналізують результати. Програма може показати аналіз виконання плану: обсяги запланованих продаж, закупок, виробництва, надання послуг. Можна сформувати деталізований звіт у розрізі контрагентів, договорів, номенклатури, за великий період по днях, місяцях і багато іншого. Можна робити звіти, аналізувати дані за будь-якими показниками. Але зверніть увагу: я говорю лише про ті показники, які ви самі вносите у цю програму. Якщо у контрагента, якому навіть був проданий товар, не заповнено поле «Договір», то в жоден звіт чи аналіз по договорам продажі цьому клієнту не ввійдуть. Тобто інформація буде не достовірною. Хто ж винен у даній ситуації?
Людина вчиться чомусь протягом усього свого життя, від самого народження. Це природно. Щоб правильно користуватись УНФ, потрібно навчитись цьому. І давайте не будемо забувати про людський фактор: кожна людина може помилитись.
Найпростіше сказати, що «погана програма» чи «винна програма». Але ж управляють нею люди і помиляються вони.
Який же можна зробити висновок?  Програми потрібно купувати, але аналізувати свої потреби і проблеми. Програми спростовують людині життя, дають їй більше часу для себе. Потрібно лише вибрати ту, яка потрібна саме Вам. Правильно підібране програмне забезпечення і додаткове навчання співробітників допоможе ефективно керувати компанією, отримувати заплановані результати та швидко розвиватись.

Back to the list