Облік робочого часу великої кількості співробітників в різних місцях? - це проблема. Що, якби це теж було на папері - ну, це величезна проблема!
Clockster - це комплексний інструмент обліку робочого часу для синіх комірців, який допомагає вашим HR-адміністраторам заощадити масу часу, керуючи табелями робочого часу і змінами.
Отримайте Clockster в якості основного інструменту для відстеження часу. Використовуйте мобільний додаток, щоб забезпечити прозорість. За бажанням ви можете використовувати планшети з розпізнаванням облич, якщо вам це більше підходить (подробиці див. На нашому сайті).
Керуйте запитами співробітників на централізованій платформі: вихідні, відрядження, заяви про витрати, авансові платежі і т. д. Кожен запит обговорюється у вбудованому інструменті чату, перш ніж затвердити або відхилити його.
Лінійні керівники можуть створювати зміни співробітників і керувати ними лише кількома клацаннями миші з миттєвим повідомленням в мобільному додатку Clockster для співробітників. Ще не переконали? Використовуючи Clockster, співробітники можуть самі подбати про свої зміни, просто створюючи запити, щоб заощадити час для HR-адміністраторів.
Реєстрація співробітників на Clockster - це простий процес. Просто поділіться кодом запрошення, щоб вони могли завантажити додаток і продовжити роботу самостійно. Це звільнить час для менеджерів по персоналу.
Використовуйте інструмент Feed, щоб ділитися новинами та оголошеннями компанії з усіма співробітниками з можливістю фільтрації по місцю розташування, відділу або окремим членам команди. Співробітники будуть миттєво отримувати push-повідомлення, щоб вони були в курсі всіх останніх оновлень в компанії.
І так, ми надаємо розрахунок заробітної плати. Зараз він знаходиться в альфа-режимі і доступний тільки за запитом від команди Clockster. Виробнича версія буде доступна до червня 2021 року і буде безкоштовно включена в цей пакет на протязі всього життя.
Тепер стало простіше, ніж коли-небудь, відстежувати ефективність співробітників за допомогою зручних для читання звітів зі зручною фільтрацією. Отримайте довічний доступ до Clockster сьогодні!
Плани і особливості умов угоди
 • Довічний доступ до Clockster
 • Ви повинні активувати свій код протягом 60 днів з моменту покупки.
 • Всі оновлення планів на майбутнє
 • Тільки для нових користувачів Clockster, у яких немає існуючих облікових записів
 • 60-денна гарантія повернення грошей незалежно від причини
Clockster
Одноразова покупка 49 $
 • Облік часу
 • Управління змінами
 • Розрахунок заробітної плати
 • Стрічка новин та обговорення
 • Звіти
 • До 100 працівників
 • Укладання коду: за кожен додатковий код ви отримуєте додатково 100 співробітників / користувачів
Залишились запитання?
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних