Автоматизація бізнесу > > КМУ вніс зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності в управління Фонду держмайна України для подальшої приватизації
КМУ вніс зміни до Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності в управління Фонду держмайна України для подальшої приватизації
КМУ вніс зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності в управління Фонду держмайна України для подальшої приватизації
Постанова КМУ від 07.09.2022 р. № 993 «Про внесення змін до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності»
КМУ постановою від 07.09.2022 р. № 993 (Постанова № 993) вніс зміни до Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затверджене постановою КМУ від 21.09.98 р. № 1482, з метою прискорення передачі державних підприємств в управління Фонду держмайна України для подальшої приватизації.

Зокрема це стосується передачі єдиних (цілісних) майнових комплексів підприємств, установ, організацій, які не увійшли до переліку об'єктів, що не підлягають приватизації, та не належать до об'єктів, які необхідно залишити в державній власності, до сфери управління Фонду держмайна України.

Ініціатива передачі таких об'єктів може належати не лише органам, які ними управляють, але й КМУ, Мінекономіки України та Фонду держмайна України.

Мінекономіки України готує і протягом семи робочих днів подає за погодженням у триденний термін з Мінфіном України та Держстатом України проекти відповідних рішень КМУ. Проекти готуються з урахуванням наявних документів і відомостей з відкритих відповідних державних реєстрів, зокрема Єдиного реєстру об'єктів державної власності та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта, Єдиного державного реєстру.

Якщо орган, який управляє активом, у встановлений строк не погодить пропозиції щодо передачі об'єкту, пропозиції подаються без такого погодження.

Передача об'єктів до сфери управління Фонду держмайна України здійснюється протягом семи робочих днів.

Право на управління об'єктом передачі виникає з дати затвердження органом, який створив комісію з питань передачі об'єктів у державну власність, акта приймання-передачі, а орган, уповноважений управляти державним майном, що здійснював управління об'єктом, або самоврядна організація втрачає таке право.

Постанова № 993 набрала чинності з дня її офіційного опублікування – 9 вересня 2022 р.
Close
Месенджери
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype
Mail
Phone
Залишились запитання?
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних

Підпишіться на наші сповіщення, тоді Ви не пропустите важливі новини, корисні статті та вигідні акції
Виберіть розсилку
Зворотній зв’язок
Зателефонуйте нам
за номером
+38 (0412) 44-64-32
або
скористайтесь послугою
“зворотній дзвінок”
Зворотний дзвінок
Зв’яжіться з нами