Автоматизація бізнесу > >
Мінекономіки України затвердив форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання

Мінекономіки України затвердив форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання

Наказ Мінекономіки України від 12.04.2022 р. № 827-22 «Про затвердження форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядку її подання»
Мінекономіки України від 12.04.2022 р. № 827-22 (Наказ № 827) затвердив:
  • форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», у додатку до якої наведено «Відомості про вакансію(ї)»;
  • Порядок подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (Порядок № 827).
Наказ Мінсоцполітики України від 31.05.2013 р. № 316 «Про затвердження форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядку її подання» (Наказ № 316) визнано таким, що втратив чинність.

Відповідно до п.1.5 розділу І Порядку № 827 форма № 3-ПН заповнюється та подається роботодавцем до філії міжрегіонального/регіонального центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця з дня виникнення в нього потреби в підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії (див. також заголовну частину форми).

Форма № 3-ПН може подаватися роботодавцем в один з таких способів
:
  • в електронній формі (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів);
  • в паперовій формі (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи – підприємця або уповноваженої ним(нею) особи).
Подання електронної форми № 3-ПН здійснюється через електронний кабінет, який створюється роботодавцем або уповноваженою ним особою шляхом реєстрації персонального облікового запису в електронному сервісі «Електронний кабінет роботодавця», що розташований на вебсайті Державної служби зайнятості, або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.
Якщо електронна форма № 3-ПН подається без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, така форма підтверджується паперовою формою (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи – підприємця або уповноваженої ним(нею) особи) шляхом подання її до центру зайнятості протягом 5 робочих днів з дня подання електронної форми (п.3.2-3.3 розділу ІІІ Порядку № 827).

Щодо самої форми № 3-ПН зазначимо, що у таблиці «Основні дані про вакансію(ї)» з'явилися графи, яких не було у формі, затвердженій Наказом № 316, а саме:
  • графа 5 «Характер виконуваної роботи (постійний; тимчасовий; сезонний, інше)»;
  • графа 7 «Спосіб укомплектування вакансії(й): за сприяння Державної служби зайнятості (так*/ні)»;
  • графа 8 «Спосіб укомплектування вакансії(й): підбір кадрів здійснюється самостійно».
У разі надання згоди щодо укомплектування вакансії(й) за сприяння Держаної служби зайнятості (зазначення у графі 7 таблиці слова «так»), подається додаток «Відомості про вакансію(ї)» до форми № 3-ПН.

Наказ № 827 набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування – 07 липня 2022 р. (п.4 Наказу № 827).
Close
Месенджери
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype
Mail
Phone
Залишились запитання?
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних

Підпишіться на наші сповіщення, тоді Ви не пропустите важливі новини, корисні статті та вигідні акції
Виберіть розсилку
Зворотній зв’язок
Зателефонуйте нам
за номером
+38 (0412) 44-64-32
або
скористайтесь послугою
“зворотній дзвінок”
Зворотний дзвінок
Зв’яжіться з нами