Облік доходів та витрат у ФОП
Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України щодо ведення фізичними особами - підприємцями обліку доходів і витрат
Верховна Рада України Законом України від 14.07.2020 р № 786-IX (Закон № 786) внесла зміни до Податкового кодексу України від 02.12.2010 р № 2755-VI (ПКУ), щодо ведення фізичними особами - підприємцями (на загальній та спрощену систему оподаткування) та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність, обліку доходів і витрат.
Згідно з новою редакцією п.177.10 ст.177 ПКУ фізичні особи - підприємці (на загальній системі оподаткування) зобов'язані вести облік доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару.

Облік доходів і витрат може вестися в паперовому та / або електронному вигляді, в тому числі через електронний кабінет.


Типова форма, по якій здійснюється облік доходів і витрат, і порядок ведення такого обліку визначаються Мінфіном України.Таким чином, з наведеної норми виключено згадку про книгу обліку доходів і витрат та обов'язки її реєстрації в органі ДПСУ. При цьому визначено, що облік доходів і витрат можна вести в електронному кабінеті.

Норма про застосування фізичними особами - підприємцями РРО відповідно до Закону про РРО збереглася.

Запишіться на консультацію
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних
Close
Будьте першими, хто дізнається наші новини!
Вам сподобалась інформація?