Автоматизація бізнесу > > Статті руху грошових коштів в ERP
Статті руху грошових коштів в ERP
Статті руху грошових коштів в ERP
Для класифікації операцій з грошовими коштами використовується список Казначейство – Планування і контроль грошових коштів – Статті руху грошових коштів, що дозволяє провести аналіз джерел витрачання і надходження грошових коштів.

При першому запуску програми в списку Статті руху грошових коштів заповнюється інформація про напередвизначені статті руху грошових коштів, пов'язані з тими господарськими операціями, які передбачені в прикладному рішенні.
При введенні документа руху грошових коштів із зазначенням певної господарської операції буде автоматично заповнюватися стаття руху грошових коштів.
Користувач може самостійно вводити нові статті руху грошових коштів. При створенні нової статті заповнюються реквізити:
■ господарська операція,
■ кореспондентський рахунок.

У договорах і офертах можна вказати ту статтю руху грошових коштів, яка буде автоматично підставлятися в платіжні документи, оформлені за офертою або договором. При цьому договір має більший пріоритет порівняно з офертою.

В платіжних документах можна вибрати статтю РГК за господарською операцією, зазначеною в документі, або вибрати з усіх статей РГК, зареєстрованих в інформаційній базі.
За замовчуванням форма вибору статті РГК відкривається з відбором за зазначеною в документі господарською операцією (режим За господарською операцією). За допомогою встановлення перемикача в положення Всі статті можна вибрати статтю зі списку всіх статей без відбору. У режимі Всі статті можливо створювати нові статті РГК. При виборі елемента списку в режимі Всі статті відбувається автоматична прив'язка обраної статті РГК до господарської операції, для якої складається документ.

Наприклад, за однією статтею руху грошових коштів можна враховувати всі оплати і повернення.
Передбачена можливість приховати від вибору статтю РГК в режимі За господарською операцією по команді Приховати від вибору.
Close
Месенджери
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype
Mail
Phone
Залишились запитання?
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних

Підпишіться на наші сповіщення, тоді Ви не пропустите важливі новини, корисні статті та вигідні акції
Виберіть розсилку
Зворотній зв’язок
Зателефонуйте нам
за номером
+38 (0412) 44-64-32
або
скористайтесь послугою
“зворотній дзвінок”
Зворотний дзвінок
Зв’яжіться з нами