Підбір апаратного забезпечення

01.10.2020
Підбір апаратного забезпечення
Налаштування комп'ютерів (робочих станцій)
Разова настройка робочих станцій є однією з популярних послуг, яку наша компанія надає іншим організаціям. Бізнес повинен працювати безперебійно, і якщо в роботі комп'ютерів виникають збої, це тягне за собою фінансові втрати. Керівники компаній розуміють, що якщо в комп'ютерному парку виникає проблема, її потрібно оперативно вирішити.

Проблеми робочих станцій відомі: гальмують, зависають, не запускаються встановлені програми, вражені вірусами. Але це зі слів самих представників. Ми ж застосовуємо до цих проблем професійний підхід. Тому настройка робочої станції починається з обов'язкової діагностики проблем комп'ютера. Для цього використовується спеціальне обладнання. Залежно від виявлених несправностей, формується зрозумілий і чіткий регламент дій для кожної окремої робочої станції. Таким чином, забезпечується індивідуальна робота нашого інженера з кожним комп'ютером з урахуванням його віку, технічних характеристик і цілого ряду інших параметрів.
При цьому роботи проводяться без шкоди для робочого часу користувача.

Ви зв'язуєтеся з нами, а ми оперативно вирішуємо ваші проблеми з робочими станціями.
Принципи налаштування робочої станції
Продуктивність - достатня швидкість комп'ютера для виконання конкретних завдань співробітника. Іншими словами, робоча станція повинна працювати швидше людини. Як тільки комп'ютер стає «вузьким місцем», компанія починає нести втрати. Співробітник втрачає час, поки комп'ютер «зрозуміє», що від нього вимагає користувач. Правильно налаштована робоча станція «думає» швидше людини.
Функціональність - необхідне і достатнє ПО для роботи конкретного співробітника компанії. Ніяких зайвих програм, але достатнє для виконання робочих завдань. Налаштуванням робочої станції досягається оптимізація ПО.
Безпека - захист від вірусів і зовнішніх вторгнень, відсутність зайвих прав у користувачів.
Якщо випадає хоча б один елемент цього ланцюжка, перебої в роботі співробітника неминучі.
Під час налаштування робочих станцій, наші фахівці акцентують увагу на комплексній роботі з комп'ютером, а не з окремими його елементами.

Наприклад, неправильно встановлена операційна система «тягне» за собою і проблеми в роботі програмного запезпечення, і зниження швидкості, і нестабільну безпеку. Або, наприклад, застарілий процесор призводить до повільного запуску «важких» програм.

Саме тому наші фахівці, при налаштуванні робочих станцій, займаються установкою і налаштуванням програм, відновленням втрачених даних, настройкою мережного і серверного ПЗ, установкою і налаштуванням антивірусного захисту і файрвола, оптимізацією компонентів, налаштуванням периферійних пристроїв, установкою драйверів, діагностикою робочої станції з докладним звітом.

Всі наші роботи в рамках послуги «Настройка робочих станцій» спрямовані на підвищення продуктивності, функціональності і безпеки.
Запишіться на консультацію
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних

Підпишіться на наші сповіщення, тоді Ви не пропустите важливі новини, корисні статті та вигідні акції
Виберіть розсилку
Зворотній зв’язок
Зателефонуйте нам
за номером
+38 (0412) 44-64-32
або
скористайтесь послугою
“зворотній дзвінок”
Зворотний дзвінок
Зв’яжіться з нами