Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)

Всім користувачам важливо, щоб програма відповідала вимогам законодавства, а працювати з нею було зручно і просто. Укладення договору інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) якраз і є таким способом комплексної підтримки.


Методисти та розробники спільно зі своїми партнерами здійснюють комплексний інформаційно-технологічний супровід зареєстрованих користувачів програм лінійок "1С:Підприємство" та "BAS". 

Користувачі програм лінійок "1С:Підприємство" та "BAS" можуть отримати сервісне обслуговування тільки за наявності офіційно укладеного договору інформаційно-технологічного супроводу - ІТС.

Тип договору ІТС визначає обсяг сервісів, які отримує користувач, а також перелік доступних розділів Інформаційної системи ІТС. Бюджет, який необхідно виділити для утримання Вашого програмного забезпечення, залежить від терміну дії договору ІТС (3, 6 і 12 місяців), а так само від виду передплати (Проф, Стандарт або Бізнес).

Важливою особливістю договору ІТС є те, що вартість такого договору значно нижче, ніж вартість кожного наданого в його рамках сервісу.

Інформаційно-технологічний супровід користувачів програм для автоматизації бізнесу

Офіційний інформаційно-технологічний супровід містить сервіси та послуги, які надаються сумісно із обслуговуючими компаніями.

Як це працює?

Користувачам надаються програмні продукти і технології, які допомагають у щоденній роботі, спрощуючи і автоматизуючи багато бізнес-процесів, а також комплекс сервісів, які доповнюють системи автоматизації бізнесу, розширюючи можливості програм, які використовуються вами.

Обслуговуючі компанії - це компанії, які допоможуть вам вибрати, впровадити, налаштувати, і підтримувати в актуальному і робочому стані програми для автоматизації бізнесу і сервіси ІТС. Обслуговуючі компанії також проводять навчання, надають консультації та адаптують програми під потреби вашого бізнесу.

На малюнку можна побачити як це працює: 

Перелік сервісів ІТС
Порівняльні характеристики договорів ІТС

 Сервіс  ПРОФ    СТАНДАРТ   БІЗНЕС 
Кількість інформаційних баз до обслуговування    


інформаційна база

 

до 3 інформаційних
 баз

 

від 3 інформаційних
 баз

Доступ до інформаційної системи its.1c.ua   

 

 
  

 

 
  

 

 

FREDO Звіт — інтегрований з програмами для автоматизації бізнесу сервіс здачі електронної звітності до Державних органів, адміністрування ПДВ, реєстрації податкових документів (ПН/РК) в ЄРПН та обміну ними між контрагентами.  

  

  

  

  
FREDO ДокМен - обмін електронними документами з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів. 
 

Оплачується 
додатково

 

Оплачується додатково

 

Оплачується додатково

Лекторій - регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах для автоматизації бізнесу – в очній формі та в форматі.

  

  

  

Консультації аудитора - персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.  

для договору, 
що заключено на 12 місяців - 
1 безкоштовна
консультація

 

для договору, 
що заключено на 12 місяців - 
1 безкоштовна
консультація

 

для договору, 
що заключено на 12 місяців - 
1 безкоштовна
консультація

Виділений консультант  

 

 

Індивідуальні консультації по роботі з програмою  

1 година на місяць

 

до 3 годин на місяць

 

від 3 годин на місяць

Встановлення оновлень на типові (не доопрацьовані) інформаційні бази   

 

 

Підготовка оновлення релізу/версії для нетипових (доопрацьованих) інформаційних баз    

 

 
до 3 інформаційних баз

 

 
від 3 інформаційних баз

Вартість договорів ІТС (ціни наведено в грн)

Пакет на 3 місяці 

 

1 800

 

від 5 000

 

від 8 000

Пакет на 6 місяців  

 

3 450 

 

від 10 500

 

від 16 000

Пакет на 12 місяців  

 

6 450

 

від 20 000

 

від 32 000