Впровадження систем

01.10.2020
Впровадження систем
Ми допоможемо спростити вашу роботу не витрачаючи на це купу грошей
Етапи впровадження систем
1
Допроектні роботи
Суть яких полягає в попередніх переговорах, а також в підготовці комерційної пропозиції, заключені і в подальшому підписані договора, плануванні і реалізації проекта
2
Обстеження підприємства
Дослідження підприємства, консультації по оптимізації поточних бізнес-процесів. В результаті обстеження розробляється документ "Технічне завдання", в якому викладається аналіз існуючих поцесів на вашому підприємстві, концепція проекта, перелік вимог до системи, приорітетні задачі, перелік персональних даних з існуючої системи автоматизації і оглядовий план-графік проекту.

На цьому етапі, як правило ми знайомимо співробітників Вашого підприємства з системою автоматизації для більш ефективної взаємодії в процесі обстеження.
3
Консалтингові роботи
Направлені на оптимізацію і опис бізнес-процесів Вашого підприємства, функціональне моделювання системи автоматизації.
4
Адаптація або створення прототипа системи
Тобто здійснення доробок і параметричних налаштувань базової конфігурації, в окремих випадках - розробка спеціалізованої конфігурації.

На цьому етапі ми здійснюємо встановлення програмного комплекса на Ваші комп'ютери, робимо тестові переноси даних, проводимо тестування доопрацювань і розробляє до них інструкції користувачів, а також навчаємо користувачів Вашого підприємства роботі з системою.
5
Тестова експлуатація
Проводимо тестову експлуатацію системи і фіксацію змін в системі по підсумкам тестової експлуатації, адаптація інструкцій користувачів, кінцеве виконання переносу даних із діючих систем, розгортання робочої інформаційної бази і введення її в експлуатацію, передача впровадженої системи на супровід Замовнику.
6
Супровід
Після впровадження розробленої системи забезпечується консультування і підтримка користувачів, виконується адаптація системи у відповідності з Вашими додатковими побажаннями, додаткове навчання Ваших користувачів, адміністрування робочої інформаційної бази.
Запишіться на консультацію
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Як до Ваc звертатись?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Завантаження файлів
Можливо завантажити до 10 файлів
Коментарі
*Натискаючи на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та обробки персональних даних

Підпишіться на наші сповіщення, тоді Ви не пропустите важливі новини, корисні статті та вигідні акції
Виберіть розсилку
Зворотній зв’язок
Зателефонуйте нам
за номером
+38 (0412) 44-64-32
або
скористайтесь послугою
“зворотній дзвінок”
Зворотний дзвінок
Зв’яжіться з нами